adidas Originals x PHARRELL WILLIAMS

Co tu dużo mówić, Pharell jest już ikoną sceny muzycznej. Niedziwne, że szerokim echem odbiła się wiadomość o planowanej kolekcji z marką Adidas. Można przypuszczać, że kolaboracja Adidas Originals x Pharrell Williams jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. Wreszcie mamy jej efekty. Póki co wirtualne, ale już za kilka dni (20 września) premiera kolekcji w sklepach.

– Współpraca z taką ikoną jak adidas to niesamowita szansa. Wychowałem się na dresach adidas, przez niemal całe życie nosiłem Stany Smithy. Adidas zawsze był obecny w moim życiu. Ich ubrania są ponadczasowe. To naprawdę ekscytująca współpraca zarówno dla mnie jak i dla Bionic Yarn – mówił Pharrell Williams.

Bionic Yarn to firma włókiennicza założona przez wokalistę. Co ciekawe, przedrostek „bio” wcale nie jest dodany na wyrost. Tkaniny produkuje się tu z plastikowych butelek wyławianych z mórz i oceanów. I właśnie w dużej mierze to te tkaniny zostały wykorzystane.

Co znalazło się w kolekcji? Same klasyki w nieco zmodernizowanej formie. Są tu jedne z najpopularniejszych butów Stan Smith i kultowa już bluza z trzema paskami na rękawach. Wszystko w trzech kolorach- czarny, czerwony, niebieski.

Ceny butów to 150 USD , a za skórzaną bluzę trzeba będzie zapłacić 1000 USD. Skusicie się? Kto chce zostać czerwonym kapturkiem od Williamsa?

Invalid Displayed Gallery

 

1 252 komentarze

Dodaj komentarz

-->