Jest nowy trailer do „Blade Runner 2049”

źródło: Warner Bros.

Nowy zwiastun jednego z najbardziej oczekiwanych filmów jesieni miał dziś swoją premierę w programie Good Morning America. Kontynuacja kultowego filmu Ridleya Scotta z 1982 roku, tym razem w reżyserii Denisa Villeneuve (autora takich filmów, jak „Sicario” i „Nowy początek”), zapowiada się doskonale. Trailer trzyma w napięciu, zadając więcej pytań, niż udzielając odpowiedzi. Zresztą w niedawnym wywiadzie powracający w roli Ricka Deckarda Harrison Ford, przyznał, że w przypadku jego postaci wiele nowego się nie dowiemy. Będzie natomiast sporo o „zagrożeniach związanych z technologią” i „etycznym podejściu do klonowania”.

Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, nowy łowca androidów, oficer policji z Los Angeles K odkrywa ukrywany długo sekret, który może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Postanawia więc odnaleźć Ricka Deckarda, byłego łowcę androidów, który od 30 lat uważany jest za zaginionego – brzmi oficjalny opis filmu.

 „Blade Runner 2049” w kinach pojawi się 6 października. Oprócz Ryana Goslinga i Harrisona Forda, na ekranie zobaczymy m.in. Robin Wright, Jareda Leto, Mackenzie Davis i Anę de Armas.