Zodiak Party – 7 urodziny Showroom

SHOWROOM działa już 7 lat! Z tej okazji w warszawskim DZIKu odbyła się urodzinowa impreza platformy sprzedażowej pod magiczna nazwą ZODIAK Party. Bawili się na niej projektanci, media, influencerzy i załoga Showroom z Polski i Niemiec.

Showroom to platforma sprzedażowa, która na polski rynek weszła dokładnie 7 lat temu i od tego czasu udało jej się wypromować kilka brandów i przekonać Polaków do inwestowania w produkty z metką „made in Poland”. Co roku podczas urodzinowej imprezy wszyscy współtwórcy sukcesu mają szanse spotkać się i wspólnie świętować. Tegoroczne 7. urodziny były utrzymane w klimacie astro.

Goście mogli porozmawiać z wróżką, wygrać vouchery ukryte w chińskich ciasteczkach i dodać swoim stylizacjom magicznego sznytu, korzystając z Beauty Astro Baru. O szampańską zabawę zadbali DJ-e z Glass Hunters, dzięki którym ciężko było znaleźć wolne miejsce na parkiecie. Punktem kulminacyjnym imprezy był toast wzniesiony przez założyciela Showroom Michała Jude’a oraz Head of Growth – Katarzyne Wosiek.

Showroom od 2 lat prężnie działa także w Niemczech i poszerzyła portfolio także o kilka zagranicznych marek. Obecnie dla Showroomu pracuje 60 ekspertów z branży. W ofercie platformy znajdziecie 600 brandów modowych i urodowych m.in. Bohoboco, Anka Krystyniak, RISK made in warsaw, Ania Kuczyńska, Femi Stories. Zakupy przez stronę showroom.pl robi ponad 200 000 osób z 20 000 miast!

Oby tak dalej. Sto lat Showroom!

-->