Gwen Stefani w zabawny sposób celebruje dotychczasową karierę

Gwen Stefani "Let Me ReIntroduce Myself"

Do singla powstał niezwykły klip w 3 minuty i 40 sekund prezentujący w zabawny sposób historię kariery Gwen – zobaczcie koniecznie, obejrzano go już 2 000 000 razy

Gwen Stefani “Let Me Reintroduce Myself”

Santa Monica, Kalifornia, 01.01.2021 – światowej sławy Gwen Stefani funduje Fanom oparty na pulsie reggae nowy singiel “Let Me Reintroduce Myself”!

W wyreżyserowanym przez Philipa Andelmana klipie wokalistka powraca do najbardziej charakterystycznych stylizacji i najważniejszych momentów w swojej karierze!

W teledysku oglądamy obecną Gwen z tuzinem jej wcieleń z przeszłości! Fani No Doubt bez trudu rozpoznają tu sportową frontwoman w stylizacji a la “Just a Girl” oraz w wersji retro sukienki z klipu “Don’t Speak”, czy Jej wcielenie z solowych momentów jak z “Hollaback Girl,” hitu numer 1 przywołanego zresztą w tekście “Let Me Reintroduce Myself.”

Zarówno singiel jak i klip jasno obrazują miejsce Gwen we współczesnym muzycznym świecie a także fakt, że jest po prostu… zjawiskowa, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju!

Stworzony podczas kwarantanny wraz z twórcą wielu hitów Rossem Golanem oraz kompozytorem i producentem Lukiem Niccoli, singiel “Let Me Reintroduce Myself”
przypomina Fanom Stefani w czym jest najlepsza: od kreowania dobrych wibracji, przez tworzenie prawdziwej muzyki po jej szczerość jako Artystki.

“Let Me Reintroduce Myself” wieńczy bardzo pracowity rok Stefani, którą już 5 sezon absorbuje jurorowanie w amerykańskiej wersji (nagrodzonej w USA Emmy) programu The Voice (Jej podopieczny Carter Rubin wygrał 19 edycję serii). Nie zapominajmy, że Gwen w 2020 dwukrotnie zdobyła 1 miejsce na Liście Billboardu Hot Country Songs za duety z narzeczonym Blakiem Sheltonem w “Nobody But You”
i “Happy Anywhere” a Jej świąteczny album “You Make It Feel Like Christmas” ukazał się w reedycji z nowym nagraniem “Here This Christmas” współstworzonym przez Stefani z Ryanem Tedderem.

Gwen Stefani, 3-krotna zdobywczyni Grammy osiągnęła globalny sukces jako autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka i frontwoman No Doubt, a nieco później, już jako solowa Artystka
(z multi-platynowymi osiągnięciami/ponad 50 000 000 na całym świecie!) tylko utwierdziła swoją pozycję na światowej scenie muzycznej.
Jej solowy album z 2015 roku „This Is What the Truth Feels Like” zadebiutował na 1 miejscu Billboard 200.

-->