Trzecia edycja Revive Festival!

Trzecia edycja Revive Festival zbliża się wielkimi krokami. Od 22 marca do 24 marca odbędą się 4 wydarzenia w 4 różnych miejscach. Te trzy dni dostarczą sporej dawki różnorodnej elektroniki połączonej ze sztuką i nauką.

Program:

22.03.2019 / 22:00 – 06:00 / Revive Overture 2019

Pierwsze wydarzenie odbędzie się w nowym stołecznym klubie o nazwie 999. Będzie to mieszanka techno i drum n bassu. Wystąpią: Body Unknown (Kwartz + Qestion), Błażej Malinowski, Overlook, Dren i reprezentatka Revive Yellen.

23.03.2019 / 16:00 – 21:00 / Revive Is Science

Dzienna część festiwalu będzie miała miejsce w klubie Poziomy na nowym świece. Na tym wydarzeniu odbędzie się masterclass dotyczący produkcji
muzyki, a poprowadzi go jeden z najw ybitniejszych techno producentów – Lucy (założyciel labelu Stroboscopic Artefacts). Masterclass dotyczyć będzie kreatywnego myślenia w studio i ujawni potencjał oldschoolowych maszyn perkusyjnych i syntezatorów.

Drugim ważnym elementem wydarzenia będzie koncert techno wirtuoza Rrose, który wystąpi w nietypowej formie – zagra na fortepianie.

23.03.2019 / 21:00 – 10:00 / Mała Warszawa

Główna część festiwalu odbędzie się w pofabrycznej przestrzeni Mała Warszawa. To zabytkowe i industrialne miejsce, które zaskakuje unikatowym klimatem. Na 3 scenach wystąpi plejada artystów z pogranicza takich gatunków jak techno, electro, drum n bass, acid, house czy ambient. Jedną ze scen przejmie warszawski kolektyw Move Mózg. Tej nocy doświadczymy między innymi pierwszego w Polsce występu Lotus Eater, czyli projektu w którego skład wchodzą Lucy i Rrose, a także występów Tommy Four Seven i Samuela Kerridge w ramach tras promujących ich nowe albumy.

Pełen lineup:
Lotus Eater live: Lucy & Rrose, Tommy Four Seven, SNTS hybrid, Legowelt, Terence Fixmer, Samuel Kerridge live, The Empire Line live, Oake live, Somewhen, Pessimist, Michał Wolski live, Eastern Renaissance, Based On Lies live: T A K A & Slope Unit, Abu Zeinah live, Ola Teks, Cyryl, Szmer live, MKO, Geiger, Terstin

24.03.2019 / 10:00 – 22:00 / Revive Fatality 2019
Dopełnieniem festiwalu będzie oficjalny after, który po raz kolejny odbędzie się w niecodziennej i świeżej miejscówce, która na tę chwilę pozostaje tajemnicą.
Line-up:
Secret Headliner, Michal Jablonski hybrid, Violent, InTeR, RTMTS, Subcode, Maureen Raven, STABY, Grifter, vitcat

Bilety oraz karnety dostępne na platformach Going., Biletomat.pl, Biletproszę.pl.

-->