„Towar” z Michaliną Olszańską do zobaczenia online

film towar MICHALINA OLSZANSKA

„Towar” najnowszy film z Michaliną Olszańską miał wejść na ekrany polskich kin już 13 marca. Wszystko pokrzyżowała pandemia.

„Towar” film

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo film możecie oglądać online! Tutaj zobaczycie film „Towar” online.

Aktivist jest jednym z patronów medialnych filmu
Droga, ciężarówka wypełniona niepewnymi swojego losu ludźmi, z przerażeniem odkrywającymi, iż zostali uwikłani w sieć handlu żywym towarem. Viktoria, złapana w tę sieć ma tylko jedną szansę: walczyć o przetrwanie.
Antonio, kierowca ciężarówki dręczony świadomością przewożonego przez siebie ładunku, beznadziejnie próbuje uwolnić się z układu w jaki się uwikłał. Droga, która miała prowadzić do lepszego życia, okazuje się piekłem, a ludzie traktowani są jak towar…

W kapitalistycznym społeczeństwie, w którym każdy koncentruje się na własnych potrzebach, wygodnie jest nie zauważać ludzi wokół i robić tylko to co przynosi doraźną korzyść.
TOWAR to historia Viktorii, młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi.
Czy może uciec od swojego losu?
towar film plakat

-->