THERE IS NO MORE- POLSKA MARKA ROBIĄCA MATERIAŁY Z RECYKLINGOWYCH MATERIAŁÓW VINTAGE

 

There Is No More to polska pracownia, która wykorzystuje przeszłość, by kształtować lepszą przyszłość. Nowa kampania na sezon letni przepełniona jest sycylijskim słońcem, pełnej rzemieślniczej precyzji oraz… nowym modelem torebki.

Moda to przyjemność, a gdy powstaje w procesie zrównoważonej produkcji z ręcznie recyklingowych materiałów, można wziąć głęboki wdech i odetchnąć. Możemy odetchnąć, ponieważ każde z akcesoriów zostało wyprodukowane w najbardziej etyczny z możliwych sposobów – mówią założycielki marki.

W There Is No More każdy produkt jest inny, tak jak różnorodne są upcycklingowane ubrania, z których powstaje. W ten sam sposób tworzą wszystkie akcesoria: plecaki, torebki, oversizowe gumki czy romantyczne wstążki do włosów.

Kondycja naszej Ziemi zależy od nas. To nasza postawa i wybory mają ogromne znaczenie. THERE IS NO MORE to marka stworzona z pasji. Ania i Kasia pochodzą ze śląska i przyjaźnią się od wielu lat. Oprócz mody angażują się też w inne problemy ekologiczne. Wspierają świadome branże i inicjatywy, które kiełkują poprzez nasze codzienne decyzje konsumpcyjne.

Uważamy, że społecznie zaangażowane, przyjazne środowisku akcesoria mogą być równie piękne i oryginalne, a poprzez swoją działalność chcemy zwrócić uwagę na palący problem nadprodukcji oraz niewłaściwych standardów produkcyjnych. Zależy nam na pokazaniu, że recycling może być również wyrafinowaną zabawą, a odpowiedzialna moda ma nowe — atrakcyjne oblicze. Nazwa There Is No More! to nie przypadek, każdy produkt jest ręcznie wykonany i stworzony tylko w jednym egzemplarzu, tak samo, jak nie powtórzy się nasza planeta, której przyszłość leży w globalnym zrównoważonym działaniu – mówią projektantki.


Zdjęcia: Materiały prasowe

-->