The Offspring zapowiada nowy album! Premiera już w kwietniu

th offspring 2021

The Offspring to legenda południowo-kalifornijskiej sceny punkowej. Zespół sprzedał ponad 40 mln płyt na całym świecie, wygrał niezliczone nagrody, a ledwo w ostatniej dekadzie zagrał ponad 500 koncertów. Ich muzyka trafiała do filmów, seriali oraz gier komputerowych. Dexter Holland, Noodles, Peter Parada i nowy basista Todd Morse na 2021 szykują zupełnie nowy materiał.

The Offspring „Let The Bad Times Roll”

Nowy materiał powstawał w ciągu ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach, m.in. w należącym do zespołu studia Huntington Beach w Kalifornii.
Krążek będzie trzecim wydawnictwem The Offspring zrealizowanym z legendarnym producentem Bobem Rockiem.

„Let The Bad Times Roll” ukaże się 16 kwietnia, a już teraz można posłuchać tytułowego utworu


Tytułowy kawałek, który jest pierwszym singlem zapowiadającym „Let The Bad Times Roll”, został napisany pod koniec 2019 i opowiada o zmianach zachodzących w USA.
Jak stwierdza Dexter: – Jesteśmy w trakcie wyjątkowego okresu w historii, w którym światowi przywódcy, zanim powiedzieć „robimy, co w naszej mocy”, prędzej są skłonni powiedzieć „pier… to”. I to jest przerażające.

– Jeżeli to wszystko pójdzie w diabły, jak mówią niektórzy, to równie dobrze możemy maksymalnie wykorzystać ten czas, który nam został. Albo przynajmniej odejść z hukiem.
Let The Bad Times Roll! – dodaje Noodles.

The Offspring – „Let The Bad Times Roll” – lista utworów:

This Is Not Utopia
Let The Bad Times Roll
Behind Your Walls
Army of One
Breaking These Bones
Coming For You
We Never Have Sex Anymore
In The Hall of the Mountain King
The Opioid Diaries
Hassan Chop
Gone Away
Lullaby

-->