Tego lata najlepszych zdjęć nie zrobisz smartfonem!

Wakacje za moment, ale dzięki tropikalnej aurze już od dawna spędzamy wolny czas na świeżym powietrzu. Każdego dnia łapiemy, ile się da z ulotnych letnich chwil i emocji. Na szczęście tego lata będzie to prostsze niż kiedykolwiek, a najlepszych zdjęć wcale nie zrobicie smartfonem!

instax mini LiPlay to najmniejszy i najlżejszy w historii aparat natychmiastowy, który można zabrać ze sobą dosłownie w każde miejsce. Co więcej, to aparat jakby z kompletnie innej rzeczywistości. Bo czy myśleliście kiedyś o tym, żeby wywołane zdjęcie ozdobić dźwiękiem? Tymczasem instax mini LiPlay umożliwia tworzenie dziesięciosekundowych nagrań audio, które można zakodować na każdej odbitce. Dzięki tej rewolucyjnej funkcji wszystkie najlepsze teksty nadchodzącego lata pozostaną z Wami zaczarowane w wygodnej formie QR kodu. Ta opcja to także doskonały pomysł na bardzo oryginalne składanie życzeń czy przesyłanie pozdrowień z dalekich miejsc.

A zdjęcia z LiPlay zawsze wychodzą idealne! Wszystko dzięki 2.7-calowemu ekranowi LCD umieszczonemu na tylnej ściance. Dzięki temu przed wydrukowaniem będziecie mogli obejrzeć każde zdjęcie, a także przetworzyć je przez udostępnione w urządzeniu filtrów i narzędzi.

instax mini LiPlay to także aparat społecznościowy! Bo projektanci wiedzą, że najfajniejsze w robieniu zdjęć jest dzielenie się nimi z innymi. Dzięki specjalnej funkcji bezpośredniego drukowania LiPlay wydrukuje także zdjęcia z…Waszego smartfona!

Instax jest na rynku już od 1998 roku. Chyba jednak żadne lato od chwili powstania tej marki nie zapowiadało się tak ekscytująco i kolorowo!

-->