Stali bywalcy zrzucają się na pomoc dla klubu Pogłos

Koronawirus daje w kość polskiej kulturze. Wszyscy radzą sobie, jak mogą, ale niektórzy po prostu muszą zamknąć działalność i czekać na lepsze czasy.

Zbiórka na Pogłos

Tak właśnie jest w przypadku klubów muzycznych. Znany ze swojej społecznej formuły Klub Pogłos gościł w ostatnich latach wiele doskonałych imprez i koncertów. My dwa lata temu nominowaliśmy Pogłos w plebiscycie Nocne Marki.
Teraz w czasie pandemii koronawirusa dla Pogłosu nadeszły ciężkie chwile. Na szczęście o popularnym „domku Pogłos” pomyśleli stali bywalcy i postanowili zorganizować w sieci zbiórkę na swoją ulubioną miejscówkę. Chwilę później pojawiła się też oficjalna zbiórka klubu, która zastąpiła zbiórkę przyjaciół Pogłosiu.
Jak piszą założyciele zbiórki i właściciele Pogłosu:

„ Sytuacja w której się teraz znaleźliśmy stawia pod znakiem zapytania nie tylko przetrwanie klubu jaki znacie, ale przede wszystkim uniemożliwia pracę kilkunastu osobom, które z dnia na dzień straciły źródło utrzymania. Czujemy się odpowiedzialni za cały nasz zespół i musimy przygotować się na najgorsze, czyli na fakt, że jeszcze przez długi czas, nie będziemy mogli organizować wydarzeń, a tym samym prowadzić działalności i wypracowywać przychodu, który pozwoliłby pokryć: wynagrodzenia dla pracowników, należności dla dostawców i inne opłaty, których nie da się odroczyć, ani ubiegać o umorzenie. ”

Klikajcie jeśli chcecie wesprzeć zbiórkę na klub Pogłos.

3 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->