Smolna rusza z nowym sezonem – prezentując artystów, którzy zagrają podczas jesieni i zimy

Warszawski klub Smolna rusza właśnie z programem wydarzeń na jesień i zimę 2019 roku. Na liście ogłoszonych artystów są m.in. takie ikony elektroniki, jak Laurent Garnier, Oliver Koletzki, Chris Liebing czy Len Faki.

 

Od otwarcia Smolnej minęły już 3 lata i od tego czasu wiele się zmieniło w wyglądzie klubu. Zmianom uległa początkowo surowa sala główna, powstały nowe przestrzenie – dżungla, całoroczne patio i drugi ogród oraz otworzył się cocktail bar o nazwie Hideout. Poza działalnością u siebie, Smolna jest także mocno zaangażowana w projekty festiwalowe, czyli Wisłoujście, Undercity i Fest Festival. Na ostatnim z wydarzeń powstały aż 3 sceny z brzmieniami elektroniki. Jeszcze przed 3. urodzinami – klub zapowiedział zakończenie tworzenia piątkowych i sobotnich wydarzeń na swoim fanpage’u, pozostawiając Facebook’a jako przestrzeń artystyczną do publikacji filmów czy eventów niestandardowych. Od teraz miejscem, gdzie można znaleźć informacje o wydarzeniach, pozostaje jedynie strona internetowa, czyli www.smolna38.com.

To, co jednak nie zmienia się w działalności klubu, to jakościowy program muzyczny z wieloma topowymi nazwiskami na liście. Co czeka nas w drugiej połowie roku w kontekście programu wydarzeń? Muzyczna uczta dla różnorodnych brzmień elektroniki.

Przy tak obszernym programie, nie sposób wymienić i polecić najlepszych wydarzeń, ale hitem z pewnością będzie powrót do Warszawy maestro Laurenta Garniera. Apetyt jest tym większy, ponieważ Francuz miał wystąpić na Smolnej pod koniec marca, ale z powodu problemów z liniami lotniczymi ostatecznie nie udało mu się dotrzeć do stolicy.

Gratka dla wielbicieli techno to z pewnością występy dwóch gigantów sceny, czyli Chrisa Liebinga i Lena Fakiego. W tym miejscu usłyszymy także świetnie przyjmowane w Polsce duety – Adriatique, Bicep, Karenn i Kollektiv Turmstrasse. Po bardzo dobrych, tegorocznych występach na Audioriver, do Polski powrócą Artbat, Mall Grab, Oliver Huntemann i Oliver Koletzki. Z Kolei fanów tanecznych i lżejszych odmian muzyki elektronicznej na pewno ucieszą występy Purple Disco Machine, Catz ‚n Dogz oraz Gerda Jansona.

 

Pełna lista ogłoszonych nazwisk na jesień/zimę 2019 w klubie Smolna:

 

Adriana Lopez

Adriatique

Answer Code Request

ARTBAT

Bicep DJ set

Bondi

Boris

Brodinski

Catz ‚n Dogz

Chris Liebing

DJ Nobu

Eelke Kleijn

Gerd Janson

Karenn live

Kobosil

Kollektiv Turmstrasse

Laurent Garnier

Len Faki

Mall Grab

Marco Bailey

Midland

Nite Fleit

Oliver Huntemann

Oliver Koletzki

Pariah

Purple Disco Machine

Reinier Zonneveld live

Shlomi Aber

Skin On Skin

Skream

Somewhen

 

Więcej na www.smolna38.com

-->