Royal Republic w ten weekend w Polsce. Mamy dla Was bilety

Royal Republic to zespół, który w Polsce cieszy się szczególnym statusem. Ekipa z zimnej Szwecji gra bardzo gorącego i przystępnego rock’n’rolla, który doskonale łączy gitarową tradycję skandynawską z iście popowymi melodiami.

Panowie mają w planach aż 3 koncerty w Polsce. Dwa najbliższe odbędą się już w niedzielę i poniedziałek (kolejno w Krakowie oraz Warszawie), a my mamy dla Was bilety na te wydarzenia. Śledźcie naszego Facebooka.

Zespół został założony w 2007r. przez Adama Grahna (główny wokal/gitara), Hannesa Irengårda (gitara), Jonasa Alména (gitara basowa) i Pera Andreassona (perkusja). 
Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010r. są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media. Na swoim koncie mają liczne uznania w postaci świetnych recenzji, nagród i wysokich miejsc na listach przebojów. Wydali 4 albumy, z czego ostatni w 2016r. zatytułowany Weekend Man. W 2014r. zespół wraz z wydaniem płyty Royal Republic and The Nosebreakers zwrócił się w stronę akustycznych brzmień, reinterpretując utwory z poprzednich albumów. Ostatni krążek stanowi powrót do energetycznych i dynamicznych brzmień tak charakterystycznych dla Royal Republic.

Bilety: Livenation.pl

-->