Marka Technics nawiązuje współpracę z Jimkiem!

Marka Technics idzie z duchem czasu, proponując coraz to nowsze rozwiązania technologiczne. Doceniają to zarówno profesjonaliści tacy jak Radzimir Dębski znany swoim fanom jako Jimek, jak i miłośnicy muzyki, dla których na pierwszym miejscu jest jakość dźwięku.

Marka Technics nierzadko kojarzy się z winylami. W latach 90-tych gramofon marki Technics był gwarancją najlepszej jakości odsłuchu, zarówno dla reprezentantów kultury didżejskiej jak i dla audiofili. Podobne skojarzenia ma sam JIMEK, którego wczesne lata dzieciństwa były ściśle związane z muzyką. To właśnie wtedy odkrył nieco zapomniany, a obecnie wracający do łask gramofon i kultowe płyty winylowe.

Mając 12 lat, odkryłem winyle i poprosiłem o swój pierwszy gramofon. Dzięki temu poznałem krążki z najlepszym jazzem. To właśnie wtedy odbyłem najważniejszą lekcję w historii muzyki. Zamknąłem się w pokoju na całe lato. Sam słuchając filtrowałem, co jest dla mnie ważne, a co nie. Było to w czasie totalnego odwrotu winyli i nikt się nie spodziewał, że to jeszcze kiedyś one wrócą. Skreczowanie w hip-hopie utrzymywało te kultowe płyty przy życiu. To właśnie wtedy w latach 90-tych Technics budował gramofony idealnie stworzone do tego – komentuje Radzimir Dębski, Ambasador marki Technics.

W ramach współpracy z marką powstał wywiad z ambasadorem, w którym Radzimir opowiada o swojej muzycznej karierze, ogromnej pasji i historiach, bez których nie byłby artystą/ muzykiem, którego znamy obecnie. Zachęcamy do zobaczenia wywiadu.

Zdjęcia: Materiały prasowe 

-->