QUEBONAFIDE POWRACA Z NOWYM MATERIAŁEM

nowy kawałek quebonafide

Po dwóch latach ciszy artysta powraca z nowym materiałem.

Kolejne utwory z płyty „Romantic Psycho, jak i sama jej oprawa zaskakują. Do sieci trafił kolejny nowy utwór – „JESIEŃ” wraz z klipem. Na stronie internetowej QueShop.pl uruchomiony został preorder nowego wydawnictwa.

Sprawdź nasz wywiad z Quebonafide

Kolejny singiel zapowiadający nowe wydawnictwo „Romantic Psycho” to zupełnie nowe muzyczne oblicze Quebonafide, które wielu zapewne zaskoczy w brzmieniu i tempie. W singlu „JESIEŃ” Quebonafide szczere mówi co widzi i jak się czuje: “Gdyby nastrój zależał od forsy, nie czułbym się źle, a czuję się źle”. Cytując refleksyjny, wokalny refren – „Na zewnątrz dobrze, a wszystko w środku drży.”

 

Nowy kawałek Quebonafide

Artysta nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów o nowym projekcie. Opublikowany niespodziewanie kilka dni temu singiel „ROMANTICPSYCHO” przywołuje różne skojarzenia oraz motywy znane z Taconafide LP – wydawnictwa, którym artysta ramię w ramię z Taco Hemingwayem podbił scenę w 2018 roku. Jaki będzie nadchodzący materiał “Romantic Psycho”? Quebonafide jak widać nie zaserwuje nam prostych odpowiedzi, a oczekując na premierę materiału możemy nastawić się na to, że pytań może przybywać.

-->