Premiera debiutanckiego albumu SUPERHUMAN LIKE BRANDO 30 listopada

Superhuman Like Brando

Superhuman Like Brando to rockowe trio z Warszawy, które tworzą: Dawid Karpiuk – wokalista, gitarzysta, songwriter; Łukasz Moskal – jeden z najbardziej charakterystycznych polskich perkusistów, znany z wielu projektów muzycznych (m. in. Brodka, Sister Wood, Nosowska); Wojtek Traczyk – gitarzysta basowy, wszechstronny i kreatywny muzyk, współpracujący wcześniej z Gabą Kulką, Marią Peszek, Warszawskim Combo Tanecznym i Sister Wood. Znany ze współpracy z wielkimi postaciami światowego jazzu, m.in. Peterem Brötzmannem. W SHLB wraca do rockowych korzeni.

Debiutancki album SHLB „Superhuman Like Brando” to jedenaście piosenek, które zapamiętacie z chwytliwych refrenów i popowych melodii, z grungowej wściekłości i rock and rollowej energii. To podróż po nocnej Warszawie, opowieści o miłościach, tęsknotach i nadziejach, zagrane raz z niemal dreampopową czułością, a raz z rockową furią. Album promuje singiel „Taksówkarz”.

 

SHLB ma za sobą występy na Spring Break Festival i Europejskich Targach Muzycznych „co jest grane”. W 2017 ukazał się uch pierwszy singiel pt. „Burn Burn Burn” do którego powstał teledysk.

Superhuman Like Brando

 

-->