“Parasite” w kinach od 20 września. Mamy dla Was bilety

Dla wielu osób to już w tej chwili jeden z najlepszych filmów bieżącego roku. „Parasite” nie przez przypadek zdobyło w końcu Złotą Palmę w Cannes, zostawiając daleko w tyle mocną konkurencję w postaci najnowszego filmu Tarantino.

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy.

W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Aktivist ma przyjemność patronować temu filmowi. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka zaproszeń na pokazy filmu, które odbędą się w warszawskim Kinie Muranów.

Wpadajcie na naszego Facebooka!

-->