Odkryj magię morza zawartą w butelce Ginu

Hendrick’s NEPTUNIA to najnowsze, limitowane wydanie ginu. Jego smak gwarantuje rozkoszne wrażenia zmysłowe inspirowane morzem.

Gin Hendrick’s NEPTUNIA przenosi nas na dno morza dodając kolejną falę smaku dzięki kuszącym dodatkom głęboko orzeźwiających nadmorskich roślin botanicznych. Łączy w sobie gładkie, jasne, cytrusowe wykończenie z cudownie odległą morską bryzą. Nowa odmiana ginu powstała prosto z Gabinetu Osobliwości. Opracowana została przez panią Lesley Gracie, Master Distiller marki Hendrick’s, która nosi nazwę NEPTUNIA. Gabinet Osobliwości pani Lesley Gracie powstał w 2019 roku. Od tego czasu Lesley eksperymentuje i tworzy innowacyjne odmiany ginu HENDRICK’S. Wykorzystuje swoje doświadczenie w chemii, skłonność do eksperymentowania i fascynację tym, jak różne rośliny mogą łączyć się w celu stworzenia wyjątkowych smaków.

– Większość mojej twórczości opiera się na wspomnieniach – bawię się roślinami i łączę je, aby odtworzyć określone doznania. NEPTUNIA jest dla mnie tym wyzwalającym uczuciem morza zabutelkowanego w ginie. Posiada ten charakterystyczny świeży charakter dzięki wykorzystaniu nadmorskich ziół, głębię smaku z morskich roślin botanicznych i bezbłędnie czyste, jasne, cytrusowe wykończenie, które unosi i rozjaśnia je w okrągły, orzeźwiający sposób, charakterystyczny dla marki Hendrick’s – podkreśla Lesley Gracie.

Inspiracje magią morza czuć z każdym łykiem. Mieszanka orzeźwiających szkockich roślin przybrzeżnych z klasycznym okrągłym smakiem domu Hendrick’s, NEPTUNIA dodaje kolejną falę posmaku i łączy gładkie, jasne cytrusowe wykończenie z cudownie odległą morską bryzą. 

Dzięki produktowi inspirowanemu magią morza Hendrick’s zwraca uwagę na sprawy klimatyczne. Dla marki istotne jest ocalenie trawy morskiej, która przyczynia się do ratowania naszych mórz! Nietrudno się nie zgodzić. To właśnie one tworzą jedne z najbardziej produktywnych ekosystemów na świecie. Łąki trawy morskiej nie tylko pochłaniają i magazynują węgiel, pomagając nam łagodzić skutki zmian klimatycznych, ale także zapewniają schronienie i pożywienie niezwykle zróżnicowanej społeczności zwierząt. Od małych bezkręgowców po duże ryby, kraby, żółwie, ssaki morskie i ptaki. Właśnie, dlatego Hendrick’s NEPTUNIA przekazuje darowizny na rzecz projektu Seagrass i pokrywa podstawowe koszty, które pozwolą organizacji na zrównoważoną działalność w celu przywrócenia i ochrony łąk trawy morskiej oraz bioróżnorodności morskiej na całym świecie. 

Dajcie się ponieść głębi morza i odkryjcie innowacyjne produkty pani Lesley Gracie, które będą dostępne tylko przez ograniczony czas. 

 – Jak można się spodziewać, NEPTUNIA smakuje wyśmienicie z tonikiem i plasterkiem ogórka. Jeśli jednak planujesz spotkanie z przyjaciółmi, spróbuj wypłynąć na nie z NEPTUNIĄ Fizz. Jest niezwykle łatwa w wykonaniu, a serwowana prezentuje się naprawdę imponująco. Po prostu połącz dwie części Hendrick’s NEPTUNIA z jedną częścią świeżej limonki i jedną częścią prostego syropu i całość posyp sodą. Kawałek ogórka na koniec i ahoj! – zachęca Ally Martin, Globalny Ambasador marki Hendrick’s.

Zdjęcia: Materiały prasowe 

-->