„No Limit” z Grizzlee i Haemem wraca na kanał Wigora.

wigor nowa płyta
fot: Kamil Nastyk

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów czekających na płytę „1978”. Na kanał Wigora powrócił opublikowany przed rokiem singiel „No Limit” z gościnnym udziałem Grizzlee i DJ-a Haema. Utwór wyprodukowany przez duet soSpecial wyróżnia się intrygującym klipem, za który odpowiedzialny jest Sensi&.

Wigor Mor W.A. – No limit feat. Grizzlee, Dj Haem

Puste ulice, maski na twarzach i wszechobecny niepokój. Można napisać, że artysta przewidział niejako rozwój tegorocznych wypadków z koronawirusem, a klip do numeru „No Limit” nie traci na aktualności.

Nowa solówka Wigora to aż 27 premierowych utworów na 2 nośnikach CD (wersja deluxe). Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37.

W preorderowej wersji albumu znajdzie się specjalny bilet meet&greet z autografem, który będzie upoważniał nie tylko do darmowego wejścia na wybrany koncert trasy promującej album, ale również do osobistego spotkania z artystą przed występem. Alternatywna rozszerzona wersja preorderu wzbogacona została o klasyczną czarną bandanę (do wyboru z logiem Wigora lub całego składu Mor W.A.).

Dwupłytowy album jest ściśle limitowany i nie będzie wznawiany. Po wyprzedaniu nakładu do sprzedaży trafi wersja standard 1CD. Nowy materiał Wigora ukaże się nakładem labelu Dope Ride. Premiera planowana jest na przełom maja i czerwca. Projektem okładki i oprawy graficznej „1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki, zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk.

-->