Mężczyźni wolą blondynki?

Produkty do włosów blond

Mężczyźni od lat spierają się, jaki kolor włosów jest najbardziej kobiecy. Takich wątpliwości natomiast nie mają Polki – one kochają blond. Dlaczego? Bo blond to wspomnienie lata, młodość i witalność oraz … seksapil.

Myli się jednak ten, kto uważa, że wszystkie blondynki są takie same. Jasne włosy to ogromna różnorodność. Sombre, ombre, balejaż, babylights, paleta ciepłych i chłodnych odcieni to tylko część tego, na co możecie sobie pozwolić decydując się na blond. Co więcej, wymarzony kolor jest teraz na wyciągniecie ręki, nawet jeśli nie macie czasu na kilkugodzinne wizyty u fryzjera.

L’Oréal Professionnel przychodzi z pomocą współczesnym kobietom. Dzięki systemowi Instant Highlights można rozjaśnić włosy w przerwie na lunch. Fryzjer aplikuje krem rozjaśniający na włosy, a urządzenie Instant Highlights zajmuje się resztą. Szybko, łatwo i bezpiecznie osiągniecie wymarzony efekt.

Instant Highlights - system profesjonalnego rozjaśnienia włosówCo zrobić, aby ten efekt zatrzymać na dłużej? Tu L’Oréal Professionnel również wyciąga pomocną dłoń do blondynek. Gama produktów Série Expert Blondifier pozwoli kompleksowo zadbać o włosy we własnym domu.

Série Expert Blondifier - produkty do pielęgnacji włosów blondPrzejdźcie na jasną stronę mocy z L’Oréal Professionnel :)

Dodaj komentarz

-->