Męska Szopa na Woli – poznaj podstawy stolarstwa!

W zeszłe wakacje przy ul. Działdowskiej 6 Wolskie Centrum Kultury i szwedzka sieć multimarketów Jula, jako partner strategiczny projektu, otwierają Męską Szopę – sąsiedzki warsztat stolarski. Każdy mieszkaniec, bez względu na wiek i płeć, może skorzystać bezpłatnie skorzystać z przestrzeni i specjalistycznego sprzętu stolarskiego. Gospodyniami Męskiej Szopy są dwie kobiety – Agnieszka Bykowska-Giler i Dorota Porowska. Ekspertki doradzają i pomagają w obsłudze dostępnych narzędzi.

 

W tym roku, odpowiadając na Wasze potrzeby i prośby, zapraszamy na dwa warsztaty podstaw stolarstwa w Męskiej Szopie, który poprowadzi jedna z ekspertek Szopy – Agnieszka Bykowska-Giler. Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli nauczyć się korzystać z ręcznych narzędzi stolarskich (m.in. piła, dłuta, obcęgi) i elektronarzędzi (m.in. wiertarki, wyżynarki, szlifierki, frezarki). Zdobyte umiejętności będzie można potem wykorzystać w Męskiej Szopie – warsztacie stolarskim, w którym każdy mieszkaniec Woli i nie tylko, może bezpłatnie skorzystać z narzędzi i zrealizować swój pomysł.

Agnieszka Bykowska-Giler – instruktorka stolarstwa i zabawki sensorycznej, animatorka kultury, edukatorka, rękodzielniczka. Stworzyła znaną i popularną markę „Dama z wiertarką”. Z pasją i ogromną radością pracuje z dziećmi i dorosłymi. Współpracuje z centrami kultury, muzeami, placówkami edukacyjnymi. Członkini Zarządu Fundacji na Rzecz Rękodzieła i Sztuki „Stwórz to”.

Liczba uczestników warsztatu: maksymalnie 5 osób.
Terminy:
25.01 10:00-13:00
oraz 29.02 10:00-13:00
Cena: 100 zł
Zapisy:
Adam Kadenaci
a.kadenaci@wck-wola.pl

1 komentarz

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->