Lady Gaga “Look what I found” – nowy teledysk

A star is born

Zobaczcie nowy teledysk Lady Gagi “Look what I found”. Ten utwór pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu “A star is borne”. Premiera filmu w Polsce odbędzie się 30 listopada. My już nie możemy się doczekać. Nowe wcielenie Lady Gagi jest intrygujące, przekonamy czy jej gra aktorska będzie równie ciekawa.

Tymczasem soundtrack do filmu „A Star Is Born” można już dostać w sklepach oraz serwisach cyfrowych. Na ścieżkę dźwiękową trafiło 19 utworów śpiewanych przez Lady Gagę oraz Bradleya Coopera – solo i w duecie. Na płycie będzie można usłyszeć również 15 dialogów z filmu. Pierwszym singlem promującym album jest utwór „Shallow”. Autorami utworu są Lady Gaga, Mark Ronson, Anthony Rossomando oraz Andrew Wyatt. Eksperci już przewidują wysokie szanse na Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną do filmu.

Lady Gaga pojawia się w obrazie pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna współpracę zawodową, a przy okazji nawiązuje romans. Jednak im większą popularność zyskuje dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

To już czwarta kinowa wersja filmu. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland oraz James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

Dodaj komentarz

-->