KLIMAT POŁUDNIOWEGO WYBRZEŻA MARKI ELEMENTY

Polska marka Elementy przedstawia nową kolekcję wiosna/lato 2024. Inspirowane południem nieoczywiste printy, nawiązują do symboli wakacyjnych smaków i celebrowania beztroskich chwil, prawdziwe la dolce vita.

Najnowsza kolekcja nawiązuje do uroków południowego wybrzeża. Projekty inspirowane są tym, co kojarzy się z luksusem, gorącym latem i beztroską. Ostrygi, homary, melony, figi, granaty czy cytryny zostały wykorzystane jako printy na materiałach sukienek, T-shirtu i jedwabnej apaszce. Kolekcję Elementy cechuje neutralna paleta barw, w ciepłych odcieniach. Ubrania są przewiewne, dzięki modowym, oversizowym fasonom. 

Minimalizm i „klasyka” to DNA marki Elementy. Głowna projektantka, Basia Oramus, także w letniej kolekcji nie zapomina o stałych odbiorcach, dla których przygotowała modele w stonowanych kolorach i prostych krojach. Po raz pierwszy w kolekcji marki znalazły się stroje kąpielowe, a także produkty dedykowane na plażę – frotowa torba, która pomieści ręcznik, przeciwsłoneczne balsamy, czy ulubioną książkę oraz, inspirowana plażowym ponczem, bluza.

LETNI DEBIUT

Po raz pierwszy w kolekcji marki znalazły się stroje kąpielowe, a także produkty dedykowane na plażę – frotowa torba, która pomieści ręcznik, przeciwsłoneczne balsamy, czy ulubioną książkę oraz, inspirowana plażowym ponczem, bluza. Letnia kolekcja Elementy w całości wykonana jest z naturalnych materiałów takich jak: len, wiskoza, bawełna, tencel i jedwab. Pozwalają one skórze oddychać i zapewniają lekkość oraz świeżość podczas letnich spacerów.

Marka Elementy za swój cel obiera tworzenie odzieży z perspektywą trwałości, kierując się wartościami świadomej mody i dbałością o środowisko. W swoim działaniu stawia na zrównoważony rozwój i tworzenie jakościowych oraz funkcjonalnych produktów.

Zdjęcia i źródło: Materiały prasowe

 

 

-->