Jonas Brothers w Polsce!

Jonas Brothers ogłaszają 50 nowych dat koncertów w 20 krajach Europy, Australii i Nowej Zelandii oraz dodatkowe daty w Ameryce Łacińskiej .

Jonas Brothers ruszają w trasę THE TOUR. Zaplanowali aż 27 koncertów w Europie, Australii i Nowej Zelandii. Nowa część trasy będzie ich pierwszym występem w Polsce, Austrii, Czechach, Irlandii Północnej, Hamburgu, Lyonie, Monachium i Norwegii. Trasa THE TOUR, której produkcją zajmuje się Live Nation, rozpocznie się dwoma wyprzedanymi już koncertami na Yankee Stadium 12 i 13 sierpnia. Zespół wystąpi w 86 miastach na całym świecie, w tym w Paryżu, Mediolanie, Londynie, Dublinie, Sydney, Auckland, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago i wielu innych. Każdego wieczoru wykona hity pochodzące z wydanych dotychczas pięciu albumów.

Jonas Brothers w Polsce zagrają koncert 30 maja 2024 w TAURON Arena Kraków. Bilety na trasę Europejską będą dostępne w lokalnych przedsprzedażach od środy, 2 sierpnia. Dodatkowe przedsprzedaże będą trwały przez cały tydzień przed ogólną sprzedażą, która rozpocznie się w piątek, 4 sierpnia. 

Zdjęcia i źródło: Universal Studio 

-->