Wspólne miksowanie podczas festiwali muzycznych w strefach MIXER TRUCK

Marka Monkey Shoulder ponownie wyrusza w podróż po najgorętszych festiwalach tego lata, zapraszając do wspólnej zabawy i miksowania – w końcu Monkey Shoulder jest Made for Mixing! W tym roku pomarańczową strefę marki będzie można znaleźć m.in. podczas dwóch wyjątkowych wydarzeń: Festiwalu Letnie Brzmienia w Krakowie oraz Clout Festivalu w Warszawie.

Najlepszy sposób na rozpoczęcie wakacji? Dobra muzyka, znajomi i koktajle. Taki właśnie mix zapewni nam Monkey Shoulder w swoich festiwalowych strefach na nadchodzących, najgorętszych imprezach muzycznych w całej Polsce. Będziecie mogli skosztować wyjątkowych drinków i delektować się energicznymi DJ setami znakomitych artystów. Hasłem Monkey Shoulder jest „Made for Mixing”, które zachęca do łączenia doskonałej zabawy, muzyki, dźwięków i wyśmienitych koktajli. Tym właśnie wyróżnia się marka z trzema małpkami w logo – jest wręcz idealna do miksowania!

W strefie Monkey Shoulder będzie okazja posłuchać wyjątkowych setów muzycznych. Na Letnich Brzmieniach w Krakowie będzie można usłyszeć DJ sety Aleksandry „Alexiiteresy” Grzymskiej (@alexiiteresa) z gościnnym udziałem ARMANA oraz, nie po raz pierwszy w historii marki, Adama „BØGUTA 02” Boguty (@drummeerr). Czego będzie można się po nim spodziewać

„Ostatnio odkryłem wspaniały gatunek, czyli latin tech! Jest to połączenie latynoskich wstawek wokalnych z mocnym housowym groovem! Zagram kilka autorskich numerów w tym klimacie!”

Jedną z niepowtarzalnych atrakcji na strefie Monkey Shoulder będzie kultowy Mixer Truck – markowa ciężarówka, która w istocie pełni rolę gigantycznego shakera. Wakacyjna przygoda w strefie Monkey Shoulder stanie się niezapomnianym doświadczeniem, miksującym świetną muzykę, wyjątkowe smaki i entuzjastyczną atmosferę. Wpadnijcie i dajcie się wciągnąć w wir wrażeń!

Whisky, która w koktajlach nabiera dodatkowego wymiaru. Wypróbujcie naszej propozycji – O.M.G. (O My Ginger / Orange Monkey Ginger)

O.M.G.

Składniki:

–          40 ml Monkey Shoulder

–          2 cząstki pomarańczy

–          Dopełnić Ginger Ale

Serwować w wysokim szkle na kostkach lodu.

Zdjęcia: Materiały prasowe 

-->