Greta Van Fleet ogłasza premierę drugiego albumu!

Greta Van Fleet nowy singiel

Po trzech latach wypełnionych sukcesami: ponad milion sprzedanych biletów na koncerty na pięciu kontynentach, czterema singlami #1, nagrodzie Grammy i występach w „The Tonight Show” i „Saturday Night Live”, Greta Van Fleet ogłasza premierę nowej płyty.

„The Battle at Garden’s Gate” Greta Van Fleet

Drugi pełnowymiarowy album zespołu, „The Battle at Garden’s Gate”, ukaże się 16 kwietnia 2021. Już teraz można posłuchać singla „Age of Machine”

Odważna ewolucja względem wydanego w 2018 debiutu „Anthem of the Peaceful Army”. Gdy po sukcesie singla „Highway Tune” w 2017 zespół spakował walizki i ruszył na podróż świata, nie próżnował w kwestii tworzenia premierowego materiału. „The Battle At Garden’s Gate” w dużej mierze to wynik prac nad utworami w trakcie licznych tras koncertowych.

Greta Van Fleet, czyli wokalista Josh Kiszka, gitarzysta Jake Kiszka, basista Sam Kiszka i perkusista Danny Wagner, zagrali dla setek tysięcy ludzi w Ameryce Północnej, Europie, Japonii, Australii, Ameryce Południowej, Nowej Zelandii oraz w Wielkiej Brytanii. Odkrywanie nowych miejsc oraz poznawanie ludzi z różnych kultur otworzyło przed muzykami nowy świat.
Aby dopełnić czas pełen zmian, zespół przeprowadził się z Michigan do Nashville, by zanurzyć się w bogatej historii Miasta Muzyki.

-->