#GoCoaching – darmowy program treningowy od GO Sport !

Rusza program bezpłatnych treningów w sieci GO Sport. #GoCoaching to cykl zajęć sportowych, które odbywają się na terenie sklepów w największych centrach handlowych. Uczestnikiem może zostać każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa za pośrednictwem Facebook’a. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, gwarantując najwyższą jakość i specjalistyczne porady wszystkim, którzy biorą w nich udział.

Treningi w ramach programu #GoCoaching to kontynuacja cyklu rozpoczętego w ubiegłym roku. Dotychczas zajęcia organizowane były tylko w Warszawie pod hasłem #GoYoga oraz #GoRunning. Cykl z sesjami jogi prowadzonymi przez Karolinę Erdmann, założycielkę Yoga Beat Studio, odbywał się w CH Promenada. Treningi biegowe w Galerii Wileńskiej prowadził Marcin Górnicki – ambasador GO Sport, trener i dziennikarz, który na co dzień przekonuje rodziców do tego, że sport nie jest przeszkodą w wychowaniu dzieci a dodatkową motywacją.

#GoCoaching to program treningów, które odbywają się w sklepach GO Sport zlokalizowanych w największych centrach handlowych. Z zajęć mogą już korzystać mieszkańcy Warszawy, a w przyszłości program będzie funkcjonować również w Łodzi i Poznaniu. Już od lutego można korzystać z zajęć jogi. #GoYoga odbywać się będzie cyklicznie w każdy sobotni poranek w GO Sport w C.H. Promenada.

Organizatorzy zaplanowali rozszerzenie wachlarza dyscyplin: poza jogą i bieganiem, w tym roku uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w fitnessie oraz podczas treningów rowerowych. #GoCoaching to także okazja do skorzystania z porad profesjonalnych instruktorów, dotyczących zarówno ćwiczeń jak i sprzętu. Trenerzy GO Sport to eksperci w swoich dziedzinach. Służą fachową wiedzą, wsparciem motywacji i zapewniają najwyższy poziom prowadzenia zajęć.

Treningi z cyklu #GoCoaching są całkowicie bezpłatne i każdy może w nich uczestniczyć. Jedyne co należy zrobić, to zgłosić swój udział na Facebook’u GO Sport, gdzie dostępny jest harmonogram spotkań. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

Darmowy program marki GO Sport daje możliwość do uprawiania sportu pod okiem wykwalifikowanych trenerów dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoją sportową pasję w pozytywnej atmosferze, w grupie miłośników aktywności fizycznej.

Kalendarz wydarzeń znajdziecie TUTAJ
-->