Eksplozja wrażeń z Lubelską Granat

Mimo, że lato już niedługo się kończy, nadal czuć jego wyjątkowy charakter. Na plażach ruch, na jeziorach gwar, promenady i deptaki tętnią rytmem upalnych nocy. Bez względu na to, czy lubimy kameralne spotkanie przy grillu z najbliższymi, czy huczną imprezę w większym gronie, staramy się wycisnąć z gorących dni jak najwięcej!

Życie mamy w końcu tylko jedno, dlatego warto dbać o to, by były w nim także momenty zabawy, nowych doświadczeń i czasu spędzonego ze znajomymi. To takie chwile mają znaczenie i to one zostają w pamięci. I wcale nie chodzi o to, by wyjechać na dalekie wakacje na Seszele albo Bali. Pięknie, a nawet egzotycznie może być też ogrodzie naszych przyjaciół, albo na spontanicznym pikniku nad rzeką! Ważne by cieszyć się chwilą i mieć w sobie otwartość na to, co przynosi ten czas.

A pięknym chwilom powinny towarzyszyć wspaniałe smaki! Takie, które ożywiają wspomnienia radosnej zabawy i wakacyjnego luzu, intrygują ale i przynoszą orzeźwienie.

Ci, którzy szukają soczystych i egzotycznych aromatów powinni sięgnąć po nowość od Lubelskiej.  W kolorowym portfolio marki pojawił się bowiem nowy, egzotyczny, a przede wszystkim unikatowy na polskim rynku smak granatu. Dołączył on do kolorowej, owocowej rodziny: słynnej Cytrynówki, swojskiej Gruszkówki, Wiśniówki i Porzeczkowej, a także lubianej Żurawinówki.

– Tegoroczna nowość, czyli Lubelska Granat, to unikatowy smak, którego próżno szukać wśród innych propozycji na sklepowej półce. Mamy nadzieję, że nowy wariant przypadnie do gustu tym, którzy szukają lekkiego orzeźwienia i dobrej zabawy, zwłaszcza w okresie trwającego, gorącego lata – mówi Magdalena Szatko, Senior Brand Manager marki Lubelska w Stock Polska.

Jak opisać najprościej nową Lubelską? Przyjemny smak, soczystość granatu i energia. To lekki i rześki alkohol, który przyjemnie pobudza procentami i smakiem. Doskonale pasuje do imprez w gronie znajomych. Świetnie sprawdzi się w kolorowych drinkach i jako tradycyjny shot. Jeśli lubimy bardziej tropikalne klimaty można Lubelską Granat połączyć z sokiem z cytryny i mango, a jeśli kręci nas odrobina goryczy warto stworzyć rozkosznie różowego drinka na bazie toniku. Gwarantujemy, w każdej z tych wersjach oczaruje was niepowtarzalny, egzotyczny, słodko-kwaśny smak granatu, nazywanego często rajskim owocem. Jego moc skrywa się w dziesiątkach czerwonych, lekko cierpkich pestek. Jeśli jeszcze nie znacie tego smaku – zapewniamy – to prawdziwa eksplozja wrażeń!

Lubelska Granat zaprasza do krainy wiecznej imprezy, obfitości i eksplozji smaków oraz kolorów, w której odnajdą się wszyscy miłośnicy dobrej zabawy. Bo w świecie Lubelskiej każdy znajdzie  swój ulubiony smak. A gdybyście mieli ochotę na dodatkowe atrakcje sprawdźcie  przygotowany prze Lubelską specjalny instagramowy filtr i powiedz innym jak się dzisiaj czujesz!


Materiał powstał we współpracy z Lubelską

Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich. Nie przekazuj go osobom w wieku poniżej 18 lat.

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->