DJ TONKA W Iskrze! Przeżyjmy 1 czerwca pod szyldem I love 90’s!

Fot: Iskra Pole Mokotowskie

Iskra 1 czerwca zamieni się w prawdziwą mekkę klimatu muzycznego lat 90’tych. Zapowiada się wyjątkowy powrót do przeszłości, tak często grającej nam w duszach! Tej nocy zagra ikona klubowych klasyków tamtych lat – DJ TONKA we własnej osobie.
Możecie być pewni, że zostaniecie porwani przez letnie przeboje, które totalnie wszyscy znają, nawet jeśli wydaje im się, że nie.

TONKA jest jednym z ważniejszych niemieckich DJ’ów i producentów swojego gatunku. Znany także jako Chip Tunes i Thomtastic. Związany z grupami Outrage, Space Cube i T’N’I, które wydawały dla takich labeli jak Force Inc czy R&S. Jego kawałki bywały inspiracją dla debiutującego ówcześnie duetu Daft Punk. Jefo wkład w muzykę klubową jest nieopisany. Założyciel wytwórni Uplifting Records i Vivienne Records. Właściciel 40 000 płyt. W pewnym momencie nieco porzucił mainstream i zaczął wydawać dla bardziej undergroundowych wytwórni, jak Southern Fried, która należy do Fatboy Slima.

Tej nocy cofniecie się w czasie! Czy nie każdy chciałby przeżyć jeszcze raz te najlepsze dni pełne niezastąpionego oldschoolowego house’u!

Klimat i muzykę tej nocy zapewnią:
DJ TONKA
KOMAR
KĘDZIOR
I SAY MIKEY

Impreza rozpoczyna się o 21:00

Wydarzenie na Facebooku.

-->