Co zamiast seriali? Przegląd najciekawszych filmów dostępnych na VOD.

Possesssor VOD
Possesssor/Fot: materiały prasowe

Wieczory coraz dłuższe, lockdown nijak nie chce się skończyć, a ulubione seriale dawno obejrzane? W internecie znajdziecie też pełno doskonałych propozycji filmowych. Specjalnie dla Was robimy przegląd najciekawszych filmów dostępnych w Polsce na VOD.

Co oglądać na VOD?

Rok 2020 obfitował w doskonałe premiery filmowe. Co z tego, skoro kinami cieszyliśmy się do marca, a potem mogliśmy uczestniczyć w seansach przy ograniczonej ilości widzów i nosząc maseczki. Dla wszystkich, którzy chcą nadrobić filmowe zaległości lub po prostu być na bieżąco z propozycjami polskich dystrybutorów przygotowaliśmy listę najciekawszych propozycji VOD dostępnych w Polsce. Pora na pierwszą jej odsłonę

Najlepsze filmy na VOD 2020

„Skandal. Ewenement Molesty”

Czy istnieje bardziej kultowy zespół hiphopowy w Polsce niż Molesta? Nie! Dlatego wrześniowa premiera filmu była prawdziwym wydarzeniem. Historia zespołu, który zmienił oblicze polskiej muzyki, od dawna zasługiwała na ekranizację. Ta, którą dostaliśmy okazała się nie tylko historią grupy przyjaciół i ich marzeń, ale też doskonałą wyprawą do Polski, której wielu z fanów rapu już nie pamięta.

Film „Skandal. Ewenement Molesty” zobaczyć możecie na VOD ( od teraz dostępny jest na TVP.VOD.pl a od 4 grudnia na: Player.pl, vod.pl, CHILI, ipla.tv, PREMIERY CANAL+, Rakuten.tv , a od 1 STYCZNIA 2021 na platformie Cineman.pl). Wejście na platformy VOD połączone jest z premierą DVD, któremu patronuje Aktivist.

„#tuiteraz”

Trochę lżejsze klimaty, czyli rozgrzewający serce film o poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. „#tuiteraz” to historia Stéphane’a francuskiego szefa kuchni, który po wielu życiowych perypetiach szuka spokoju i szczęścia w życiu. Wszystko zmienia się, gdy kucharz pewnego dnia poznaje na Instagramie tajemniczą i piękną Koreankę Soo. Czy znajomość ze świata wirtualnego może wywrócić do góry nogami życie człowieka, który przeżył tak wiele?


Film zobaczycie na kanałach: premiery Canal+, Player.pl, vod.pl,Cineman.pl, pl.chili.com, Rakuten.tv, Ipla.tv.

„Coś się kończy, coś zaczyna”

Chyba żaden tegoroczny film nie pokazał tak doskonale problemów sercowych, z którymi borykają się dzisiejsi trzydziestolatkowie, jak „Coś się kończy, coś zaczyna”. To doskonała opowieść o miłości, nadziei i poszukiwaniu sensu w pędzącym coraz szybciej świecie.

To też jeden z najlepiej obsadzonych filmów na naszej liście. Na ekranie zobaczycie Shailene Woodley, gwiazdę serialu HBO „Wielkie kłamstewka”, popularnej serii „Niezgodna” i filmu „Gwiazd naszych wina”, Jamiego Dornana („Pięćdziesiąt twarzy Greya”) i Sebastiana Stana („Kapitan Ameryka”) .

Film zobaczycie między innymi na pl.canalplus.com, vod.pl czy vod.naekranie.pl

„Matthias i Maxime”

xavier dolan nowy film

Xaviera Dolan powrócił i to z jaką klasą! „Matthias i Maxime” przez wielu uważny jest za film, który wyznaczył nowy kierunek w twórczości Kanadyjczyka. Sam reżyser wciela się w jedną z dwóch tytułowych ról i gra Maxime, który planuje wyemigrować z Kanady do Australii w poszukiwaniu szczęścia. Przed wyjazdem postanawia jednak spędzić z paczką starych przyjaciół. To, co wydarzy się podczas niewinnej zabawy, może na zawsze zmienić sposób, w jaki główny bohater patrzy na życie.

„Matthias i Maxime” zobaczycie na platformie gutekfilm.pl

„Possessor”

Pora na coś dla wielbicieli ciut mocniejszych wrażeń. „Possessor” Brandona Cronenberga wejdzie na VOD dopiero 11 grudnia, ale wiemy, że nie mogą przegapić go fani „Incepcji” czy “Black Mirror”. Krytycy podkreślają, że jest to jeden z bardziej aktualnych filmów, które miały premier w ostatnich miesiącach.

film Possessor

Possesssor/Fot: materiały prasowe

Akcja filmu rozgrywa się e niedalekiej przyszłość. Tasya (Andrea Riseborough) pracuje dla tajnej organizacji i na zlecenie bogatych klientów pozbywa się niewygodnych dla nich osób. Nigdy nie robi tego własnymi rękami, za to za pomocą zaawansowanej technologii doskonale manipuluje swoimi ofiarami i przejmuje kontrolę nad ciałami oraz umysłami wybranych jednostek. Niespodziewanie dla Tasyi, jej nowy cel i kolejne ludzkie narzędzie, Colin (Christopher Abbott), stawia opór i postanawia walczyć. Nie tylko nie poddaje się jej kontroli, ale też za wszelką cenę pragnie odnaleźć osobę, która włamała się do jego umysłu.

„Parasite”

Tego filmu nie trzeba nikomu przedstawiać. Tegoroczny tryumfator Oskarów i jeden z naszych filmów patronackich (w roku 2019) to totalny must see 2020 roku. Jeśli zastanawiacie się co było prawdziwym hitem tego dziwnego roku to był to z pewnością ten film, którego sukces zapoczątkował prawdziwą modę na kino z półwyspu koreańskiego. Jesteśmy przekonani, że “Parasite” już w tej chwili jest jednym z filmów, które najlepiej uchwyciły ducha ostatnich lat. Jeśli nie znacie tej historii koniecznie to nadróbcie!

Film, któremu patronowaliśmy, zobaczycie na platformie gutekfilm.pl

 

-->