Cardi B. w dresie polskiej projektantki nagrodzonej przez Aktivista

źródło: Instagram Cardi B.

Nie ma to, jak mieć nosa do trendów. A mieliśmy go mniej niż rok temu, nagradzając Nocnym Markiem w kategorii „Moda” Sandrę Kpodonou!

Jedna z najbardziej utalentowanych projektantek w kraju zaliczyła ostatnio kolejny wizerunkowy sukces. W dresie jej projektu zaprezentowała się dzisiaj Cardi B. Okazja była nie lada, bo Cardi zapowiadała swój udział w hiphopowym talent show, który już wkrótce ma zrealizować Netflix.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OKURRR!! QUEEN @iamcardib KILLING IT IN OUR SILVER TRACKSUIT. CRAZYYYYYY???// WE’RE SO READY TO SEE THE SHOW. CHEERS. @netflix @troubleman31 and @chancetherapper

Post udostępniony przez KPODONOU (@sandrakpodonou)

Cardi B wcieli się w rolę jurorki, a  obok niej na stanowiskach jurorów zasiądą Chance The Rapper oraz T.I.. Castingi do pierwszego sezonu “Rhythm + Flow” odbędą się już wkrótce w Atlancie, Chicago i Nowym Jorku.

-->