BOTANICA – NOWA WIOSENNA KOLEKCJA OD EDITED

Ciepłe naturalne tony pustyni — od piaskowych kolorów ziemi, po odcienie khaki, spotykają się z odważnymi detalami i formami w najnowszej wiosennej kolekcji EDITED „Botanica”. W rezultacie otrzymujemy świeży, minimalistyczny look, który spaja nieprzemijające klasyki z elementami nowoczesności. Elegancja pustyni łączy się z bezwzględnością Safari.

Wiosenna kolekcja ‘Botanica’ została zaprojektowana w Berlinie przez Dyrektor Kreatywną Clarissę Labin i jej zespół. Jej kluczowymi elementami są trencze, kombinezony, welurowe i skórzane koszule oraz spódnice. Kwieciste oraz zwierzęce wzory kontrastują z przytulnymi swetrami w delikatnych odcieniach różu, a masywne botki, w połączeniu z koszulowymi sukienkami, przełamują dziewczęcą lekkość stylizacji.

Modelki Shelby Hayes i Eniola Abioro zostały sfotografowane w południowej Kalifornii w Parku Narodowym Joshua Tree. Za produkcję lookbooku odpowiedzialny jest zespół produkcyjny EDITED na czele z dyrektorką marki Franziską Nellessen.

Kolekcja ‘Botanica’ będzie dostępna na stronie internetowej EDITED.pl oraz w sklepach w Berlinie, Hamburgu, Frankfurcie, Monachium oraz Wiedniu od 22.01.2019.

-->