BLISKIE SPOTKANIE z… Silvią Pogodą i Martą Malikowską! 6 sierpnia online

portret osobisty spotkanie

Pora na pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego cyklu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z… vol. 3”! Tym razem spotkanie odbędzie się ONLINE – na fanpage’u Wszyscy Jesteśmy Fotografami. 6 sierpnia o 18:00 BLISKIE SPOTKANIE z… Silvią Pogodą i Martą Malikowską.

BLISKIE SPOTKANIE z… Silvią Pogodą i Martą Malikowską

Silvia Pogoda

Z fotografkami porozmawia Justyna Dżbik-Kluge, która zapyta m.in. o portretowanie jako o sztukę i portretowanie jako spotkanie. O wcielanie się w rolę, o możliwościach przedstawienia i poznania prawdy w człowieku. Oraz o tym, jak z każdym z tych zadań radzi sobie fotografia, a jak – teatr.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną portrety, które wybranym w ramach rekrutacji 7 osobom wykonała SILVIA POGODA.

W spotkaniu udział wezmą również bohaterowie wykonanych przez Silvię Pogodę zdjęć.

Transmisja na żywo z Teatru Powszechnego.Marta Malikowska portret osobisty

Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge – dziennikarka radiowo-telewizyjna, zajmująca się tematyką społeczną i kulturalną. Przez 7 lat gospodynią magazynu kulturalnego TVP Warszawa „Qadrans Qltury”, przez 9 pracowała w Polskim Radiu – w Czwórce i w Jedynce. Od 2016 roku związana z Radiem ZET, gdzie prowadzi cotygodniową audycję z udziałem Słuchaczy „Halo ZET”. Kiedy nie spędza czasu przy mikrofonie, czyta książki, o które później, w imieniu publiczności, wypytuje autorów podczas otwartych spotkań promocyjnych.

-->