Ale jazz! Nowe miasta w ramach pierwszej trasy sanah!

sanah

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Autorka jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” – a także “Melodii”, “No sory” i “Ale jazz!”.

sanah trasa koncertowa

sanah w kilkanaście godzin wyprzedała wszystkie swoje koncerty w ramach debiutanckiej trasy koncertowej #NoSory Tour.

Z radością informujemy, że obok Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy oraz Gdańska do listy miast w których wystąpi Królowa Dram dołącza 11 nowych lokalizacji! Do sprzedaży trafią również dodatkowe bilety na wyprzedane już koncerty.

sanah

#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką.  Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach – polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Bilety na #NoSory Tour dostępne  https://goingapp.pl/sanah 

 

KONCERTY: 

20 maja – Toruń

22 maja – Łódź

24 maja – Białystok

27 maja – Gorzów Wielkopolski

28 maja – Szczecin

1 czerwca – Radom

2 czerwca – Kraków

3 czerwca – Katowice

4 czerwca – Bielsko-Biała

7 czerwca – Lublin

8 czerwca – Rzeszów

9 czerwca – Warszawa

10 czerwca – Warszawa

11 czerwca – Gdańsk

18 czerwca – Wrocław

23 czerwca – Bydgoszcz

24 czerwca – Poznań

25 czerwca – Częstochowa

Każdy z koncertów zostanie zorganizowany według aktualnych zasad reżimu sanitarnego (50% dostępnych miejsc) i z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu będą również zapewnione płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.

 Organizator: Follow The Step

-->