Zwidy, Syndrom Paryski, Revive i Blush Cannon w Chmurach

Undertone Booking zaprasza na wakacyjny przegląd tego co w polskiej gitarowej alternatywie zaciekawi nie tylko kumatych. Leżaczki, piwko, sofciki, jedzonko, słońce oraz cztery koncerty z pogranicza indie i różnych odcieni emo.

Zagrają:

Zwidy

Reprezentanci labelu Trzy szóstki, którzy grają smutne piosenki na pograniczu emo, math rocka i post-punku. Zaprezentują m.in. materiał z wydanej niedawno płyty „Szum”.

 

Syndrom Paryski

Syndrom Paryski to poznańska formacja specjalizująca się w ładnych, ciężkich do określenia szufladkami gatunkowymi piosenkach, w których przenikają się elektroniczne bity, 90sowe amerykańskie emo czy indie rock. Ta mieszanka tworzy „utwory-wspomnienia” letnich chwil w deszczowy listopadowy wieczór. Na koncercie zaprezentują utwory z ubiegłorocznej EPki „Raj na ziemi” oraz materiał z ich najnowszego wydawnictwa ,,Hymny dla przegranych”.

Revive

„Revive – a medicine that revives a fainted Pokémon, restoring HP by half the maximum amount.”

Czterech smutnych kolesi udzielających się wcześniej m.in. w Thug X life RIP, Contrail, Cervantes, Astrid Lindgren czy One Trillion Dreams. W przerwie od dorosłego życia lubują się w graniu melodyjnego, emo hc/punka, dorzucając do tego szczyptę shoegaze’u i ogół zainteresowań wszystkich członków wychodzi coś na kształt nerdcore’a, tudzież geekpunk’a. Na koncie demo w całości dostępne do odsłuchu na bandcampie. W drodze nowy materiał.

Blush Cannon

Debiutant w tym gronie. Młodość spotyka Phila Elveruma i przypomina mu o The Microphones. Wysokiej klasy indie/lo-fi o miłości, samotności, przywiązaniu, poczuciu własnej wartości, samobójstwie i religii. 

Chmury
13.07.2019, godz. 18:00
Wjazd: 25 PLN

-->