Zobacz najciekawsze zwiastuny filmowe lipca

Kochamy film, dlatego co i rusz patronujemy różnym premierom oraz mamy dla Was bilety na pokazy specjalne filmów. W tym tygodni będziecie mogli zgarnąć u nas jeszcze bilety na najnowszy film Jarmusha (śledźcie naszego Facebooka), ale zanim to nastąpi, przygotowaliśmy dla Was mały przegląd ciekawych zwiastunów, które w ostatnich dniach pojawiły się w sieci. Część z tych filmów będziecie mogli zobaczyć jeszcze tego lata na platformach streamingowych, część zwiastunów to „tylko” zapowiedzi seriali, a część z załączonych linków sprawi, że już oglądając  zwiastun poczujecie ciarki na karku. 

Sprawdźcie nasz przegląd najciekawszych zwiastunów filmowych lipca.

„TIGERS ARE NOT AFRAID”

Meksyk, wojny narkotykowe i klimat rodem z produkcji Guillermo del Toro. Grupa dzieciaków mierzy się z brutalną meksykańską rzeczywistością wyposażona w trzy życzenia. Tym filmem reżyserka Issa López celuje chyba w debiut w Hollywood.

„UNDONE”

To animacja, którą prędzej zobaczycie w necie lub na pokazach festiwalowych niż w regularnej dystrybucji. Jednak ta, zaledwie półgodzinna, opowieść to prawdziwy animowany rarytas.

„EMPATHY INC.”

Joel wpada w kłopoty finansowe i usiłuje się z nich wykopać, wchodząc w układ ze starymi ziomkami, którzy inwestują pieniądze w nowoczesną technologię XVR—Xtreme Virtual Reality.

„Green Frontier”

Opowieść z serca amazońskiej dżungli. Gdzieś na pograniczu Brazylii i Kolumbii detektyw Helena rozwiązuje zagadki tajemniczych śmierci (uwaga ten film zobaczycie na Netflixie od 16 sierpnia!)

„AMERICAN HORROR STORY 1984”

Kojarzycie ten tytuł? No to chyba nie musimy dodawać nic więcej!

„Gwen”

Nastolatka Gwen zmaga się z chorobą matki, zniknięciem ojca oraz czyhającymi na jej rodzinny majtek mieszkańcami lokalnej społeczności.

„INTO THE DARK: SCHOOL SPIRIT”

Klasyczny horror. Grupa nastolatków, rozróba i noc w opuszczonej szkole.

„Carnival Row”

Orlando Bloom i Cara Delevingne w osadzonej w wiktoriańskim klimacie opowieści fantastycznej.

-->