Żarcie na Kółkach wraca w Noc Muzeów!

Po niezwykle udanym Starcie Sezonu Żarcie Na Kółkach ponownie wjedzie do Warszawy! Tym razem mobilne restauracje zaparkują pod Pałacem Kultury i Nauki i będą karmić warszawiaków przy okazji Nocy Muzeów. Szykuje się pyszna uczta, która potrwa przez cały weekend 18-19.05. Wstęp wolny.

To nie pierwszy raz, kiedy Żarcie Na Kółkach organizuje zlot pod Pałacem Kultury i Nauki. Kulinarne wydarzenia w samym sercu Warszawy od zawsze przyciągały tłumy fanów. Noc Muzeów to świetna okazja, by zaserwować odwiedzającym stołeczne galerie i muzea, street food na najwyższym poziomie, który z pewnością doda im sił i energii do dalszego zwiedzania. Tym razem jednak mobilne restauracje zaparkują pod PKiN nie tylko w sobotę. Dzień i Noc Food Trucków potrwa aż do niedzielnego wieczora!

 

Po zeszłorocznej edycji otrzymaliśmy naprawdę bardzo dużo sygnałów, że powinniśmy serwować dania przez cały weekend. Dlatego decyzja o wydłużeniu naszego wydarzenia była dla nas oczywista. W rezultacie w sobotę karmimy od 12:00 w południe aż do 3:00 w nocy. A w niedzielę od 12:00 do 20:00. Zapraszamy wszystkich już teraz!” – opowiada Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

 

Wśród serwowanych potraw nie zabraknie klasyków street foodu, między innymi burgerów, hot-dogów, zapiekanek i frytek, a także dań z najodleglejszych zakątków świata, w tym specjałów kuchni azjatyckiej i południowoamerykańskiej. Miłośnikom najnowszych trendów kulinarnych z pewnością przypadną do gustu szarpane mięsa, kanapki pastrami i bułeczki na parze, a koneserom deserów między innymi owoce w czekoladzie i wyjątkowe lody naturalne. Szykuje się pyszny weekend z food truckami!

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów food truckowych w Polsce, który przywiązuje szczególną wagę do jakości serwowanych potraw oraz obowiązujących trendów w mobilnej gastronomii. W rezultacie wszystkie wydarzenia ŻNK to uczta dla entuzjastów street foodu, którzy uwielbiają zarówno klasyki gatunku jak i nowości z najodleglejszych zakątków globu.

Sprawdźcie wydarzenie na Facebooku, a potem wpadnijcie na nasz fanpage, bo mamy dla Was vouchery na darmowe jedzenie, które przygotowali dla Was organizatorzy!

-->