Warszawski koncert Margaret w ramach Lata na Pradze!

lato na pradze margaret koncert

Po dłuższej przerwie od medialnych aktywności i występów na żywo Margaret powraca z koncertami. W środę 16 września artystka wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego na prawym brzegu Wisły w urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum.

Margaret Lato na Pradze

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy, w tym dwa – „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” – nagrodzone platyną. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów. Pomimo osiągnięć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskojęzycznego albumu. „Gaja Hornby” to dojrzała, szczera i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja.

Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret: „to dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy jej nowy materiał, będący rozwinięcie premiery z 2019 roku. Poza sferą twórczą artystka skupia się też na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. Zaowocowało to obecnością w gronie jurorskim The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Wydarzenie FB

Data: 16.09.2020

Start: 18:00

Bilety

-->