Trzy ostatnie koncerty w Pardon, To Tu

Spokojnie. Pardon się nie zamyka! Za to kończy, bardzo udany, rok trzema fantastycznymi koncertami!

W czwartek 28.11 w klubie przy ul. Podolskich zagra saksofonista Mats Gustafsson wraz ze swoimi przyjaciółmi i znakomitymi muzykami jakimi są saksofonista Kjetil Møster, wokalistka Sofia Jernberg – singer, composer, gitarzysta Anders Hana i perkusista Børge Fjordheim, których będziemy mieli zaszczyt gościć u nas po raz pierwszy. Muzyka zespołu The End kreśli nowe perspektywy dla współczesnej muzyki eksperymentalnej. Elementy muzyki noise i warstwy ekstremalnej energii współdziałają z różnymi doświadczeniami muzyków w gatunkach takich jak free jazz, rock alternatywny, muzyka improwizowana i współczesna, opera, grindcore, folk i jazz.

EVENT FB

W środę 4 grudnia na jedynym w Polsce i  przedostatnim pardonowym koncercie w tym roku usłyszymy twórczość wielkiego Alberta Aylera połączoną z tematami zaczerpniętymi ze świątecznych przebojów (sic!). Muzycy kwintetu Mars Williams Presents: An Ayler Xmas, czyli saksofonista Mars Williams, trębaczka Jaimie Branch, gitarzysta Knox Chandler, kontrabasista Mark Tokar oraz perkusista Klaus Kugel gwarantują nam niezwykłą przedświąteczną freejazzową ucztę.

EVENT FB

Rok w Pardonie zakończą 1988 i Lotto.  5 lat minęło od pierwszego ich koncertu w Pardonie, a 7 lat od jego pierwszego występu, kiedy zagrał w Pardon, To Tu set z Robertem Piernikowskim (aka duo P/E). Drodzy goście, bardzo serdecznie zapraszamy na wieczór z zespołem LOTTO i muzykiem 1988.

EVENT FB

-->