Timothée Chalamet i Armie Hammer zagrają w sequelu „Tamte dni, tamte noce”

No i pora na trochę pozytywnych newsów. Pamiętacie jeszcze kultowe „Tamte dni, tamte noce”? Znamy kolejne szczegóły związane z kolejną częścią przygód bohaterów, którzy podbili serca publiki na całym świecie.

„Tamte dni, tamte noce” sequel

Film Luca Guadagnino okazał się takim hitem, że w krótkim czasie od premiery zaczęły krążyć plotki na temat powstanie dalszego ciągu historii Elio i Oliviera. Zaczęło się od kolejnej książki autorstwa Andre Acimana (to on napisał powieść, którą zekranizował Guadagnino) .”Znajdź mnie” („Find me”) od kilku miesięcy dostępna jest na polskim rynku. Od jakiegoś czas mówi się o tym, że reżyser ma powrócić na plan, by przygotować drugą część historii. W wywiadzie dla La Repubblica Guadagnino potwierdza te doniesienia i zdradza kolejne szczegóły dotyczące sequela „Tamte dni, tamte noce”.

Timothée Chalamet i Armie Hammer w drugiej części „Tamte dni, tamte noce”

Na ekranie ponownie spotkają się aktorzy, którzy wcielili się w role główne w pierwszym filmie. Timothée Chalamet i Armie Hammer czyli Elio i Olivier spotkają się na planie, jak tylko sytuacja na świecie pozwoli na wznowienie zdjęć. Guadagnino zapowiada, że termin startu produkcji uzależnia wyłącznie od tego, jak szybko zakończy się kryzys związany z Covid-19.

266 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->