The Blaze, niesamowity francuski duet, zagra w Warszawie

Koncertowa wiosna przyszła szybciej niż ta kalendarzowa. Kamasi Washington, Kimbra czy The Blaze to jedni z najciekawszych artystów, jakich zobaczymy w marcu w Polsce. Fani elektroniki nie powinni przegapić szczególnie tego ostatniego występu. The Blaze zagrają już 19 marca w warszawskiej Stodole. Będzie to pierwsza okazja do zobaczenia tego niesamowitego duetu w Polsce. Tym bardziej, że trasa zespołu jest bardzo krótka i obejmuje zaledwie kilka europejskich miast.

The Blaze to paryski duet producencko-reżyserski założony przez kuzynów – Jonathana i Guillaume Alercs. W 2016 roku pojawili się znikąd i wypuścili długo komentowany i nagradzany klip “Virile”. Nieco ponad rok później wydali debiutancką EP “Terrority” z sześcioma utworami melodycznej, pulsującej elektroniki, która urozmaicona jest wzruszającymi wokalami i poetyckimi tekstami. Klip do singla „Territory” zdobył ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

The Blaze w niedługim czasie zachwyciły się najważniejsze muzyczne media – entuzjastyczne recenzje znaleźć można m.in. na Fader, Clash, NME, The Line of Best Fit czy The New York Times.
7 września ukazał się ich debiutancki album „Dancehall” z doskonałym klipem do singla promującego płytę („Queens” ).

Ostatnie bilety na koncert możecie kupować TU.

-->