Soundtrack do serialu z Joanną Kulig do posłuchania online

joanna kulig serial muzyka
Fot: materiały prasowe

„Eddy” to serial z Joanną Kulig, na który czekaliśmy od dawna. Od dziś możemy posłuchać ścieżki dźwiękowej do tej wyjątkowej produkcji, w której to właśnie muzyka gra główną rolę

„Eddy” serial ścieżka dźwiękowa

„Eddy” to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża.
Jego akcja toczy się wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content, dostępny będzie od 8 maja na platformie NETFLIX.

Tutaj posłuchacie ścieżki dźwiękowej do serialu “Eddy“.

To dotychczas najdroższa produkcja Netflixa wśród premier nieanglojęzycznych. Andre Holland wcieli się w Elliota Udo, niegdyś cenionego pianistę jazzowego, Joanna Kulig zagra piosenkarkę Maję, która jest z nim w burzliwym związku. Tahara Rahima zobaczymy w roli wspólnika Farida, a jego żonę Amirę zagra Leila Bekhti. W serialu zobaczymy też: Melissę George, Adila Dehbi’ego, Benjamina Biolay’a, Tchéky’ego Karyo oraz debiutującego na ekranie rapera Sopico.

Autorem piosenek wykonywanych przez serialowy zespół jest sześciokrotny zwycięzca nagrody Grammy, Glen Ballard, współtwórca albumów “Jagged Little Pill” Alanis Morissette i “Bad” Michaela Jacksona. Ballard to również długoletni współpracownik słynnego twórcy muzyki filmowej Alana Silvestri.

-->