SnowFest 2020 pod znakiem BURN

snowfestival 2020

Nie od dziś wiadomo, że SnowFest jest festiwalem unikalnym, bo czy znacie inną imprezę, która tak zgrabnie łączy miłość do muzyki i sportów zimowych? Nawet nie czekamy na odpowiedź, bo to sprawa oczywista. SnowFest już od 4 lat dostarcza rozrywki w środku zimy, a w tym roku zobaczymy się 28-29 lutego w Szczyrku.

Piąta edycja Snowfest będzie jeszcze bardziej wyjątkowa za sprawą… BURN!

BURN STAGE na Snowfest 2020

snowfest 2020 burn

Nie musimy tłumaczyć, że obecność BURN oznacza IMPREZĘ, i to na najwyższym poziomie!
W Szczyrku stanie nasza scena, pod którą będziecie bawić się przy dźwiękach setów czołowych polskich DJ-ów. Lepiej zapamiętajcie ten line-up, bo będzie ogień!

Piątek 28.02
21:00 Truant
00:00 Seb Skalski

Sobota 29.02
21:00 Raidho
00:00 Sincz

WARSZTATY DJ-SKIE – Snowfest 2020

Strefa BURN zawsze żyje muzyką, a tym razem uświetnią ją dodatkowo warsztaty DJ-skie, które przygotowaliśmy wspólnie z marką Pioneer. Wszystkich rządnych muzycznej wiedzy zapraszamy na spotkanie z Igorem Fleiszerem – DJ-em i producentem.

 

INFLUENCERZY w strefie BURN na Snowfest 2020

W strefie BURN pojawią się też influencerki – Aga Stachurska i Agatycze, z którymi oczywiście będziecie mieli okazję się zobaczyć! Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie mają biletów na festiwal – dziewczyny na swoich Instagramowych kontach przeprowadzą konkurs, w którym do zgarnięcia będą wejściówki!

ENERGIA DO GRY

W strefie nie zabraknie oczywiście mocnej dawki energii, czyli zapasów waszych ulubionych smaków BURN, które dodadzą Wam poweru do tańca, oglądania zawodów i… Gry na flipperach! Tak, mamy również legendarne, oldschoolowe automaty do gier!

Teraz już wiecie, dlaczego nie możecie odpuścić wizyty w strefie BURN na SnowFest 2020! Widzimy się!

-->