Roisin Murphy ponownie w Polsce!

Roisin Murphy koncert 2021

Po fenomenalnym występie na Fest Festival, artystka wystąpi w Warszawskim Centrum Expo XXI 26.09.2021 i zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Roisin Machine”.

Roisin Murphy koncert w Polsce

Irlandzka piosenkarka, producentka i autorka tekstów, początkowo związana z zespołem “Moloko” kontynuuje swoją solową karierę. 26-go września 2021 roku artystka przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej jej piąty album “Roisin Machine”, który jest owocem długoletniej współpracy między piosenkarką, a jej najbardziej zaufanym, wieloletnim przyjacielem – Crooked Man aka DJ Parot

Murphy nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak ‘Party Weirdo’, przez topowe popowe kawałki The Time Is Nowi Sing It Backnagrane z Moloko. Poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu Let Me Know. Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i charyzmatycznych artystek w Wielkiej Brytanii.

W swojej solowej karierze, trwającej już ponad 15 lat wydała 5 albumów, zdobyła aż 17 nominacji do prestiżowych nagród takich jak: UK Music Video Awards czy Mercury Prize oraz otrzymała statuetkę AIM Independent Music Awards w 2016 roku.  

Krytycy muzyczni jednogłośnie przyznają  że jest to spektakularny powrót Roisin Murphy, a album zbiera same pochlebne recenzje m.in w Guardian, The Independent, NME czy  BBC Radio 6 Music. 

Roisin Murphy wystąpi w Warszawskim Centrum EXPO XXI 26 września 2020. 

Kup bilet:  bit.ly/RoisinMurphyWwa

-->