Prezentujemy najnowszą kolekcję marki Elementy

Najnowsza kolekcja marki Elementy to zestaw zarówno na zimowe dni, jak i wieczory. Wśród nowości oprócz ciepłych wełnianych płaszczy i zimowych akcesoriów znalazły się popelinowe koszule, zwiewne sukienki oraz bardzo kobiece kroje z delikatnej satyny.

W tym sezonie marka postawiła na nieoczywiste połączenia. W kolekcji możemy zobaczyć intensywne akcenty kolorystyczne, zwierzęce printy oraz zabawę materiałem i fakturą. Nowością w portfolio marki jest satyna. Połączenie wiskozy i lyocellu tworzy przyjemną w dotyku tkaninę, która pięknie prezentuje się w czekoladowym odcieniu brązu. Satynowe sukienki, spodnie, koszule oraz topy prezentują się niezwykle lekką, lejącą konstrukcją – charakterystyczną dla tego rodzaju materiału.

Do wełnianych propozycji marki dołączyły niedawno wykonane z włoskiej przędzy swetry Amber. Golfy dostępne są w pięciu kolorach. Do swojej kolekcji można również dodać kultowe już płaszcze z wełny, które dzięki dobrym właściwościom termoizolacyjnym, będą idealnym wyborem na grudniowe spacery. Nie zapomnijmy o dodatkach. Marka Elementy przygotowała kaszmirowe, zimowe czapki i szaliki.


 

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->