Premiera butów MRK – nowego modelu od 4F

W środę, 6 marca odbyła się premiera nowych butów marki 4F. MRK to multisportowe obuwie inspirowane konstrukcją mostów. Klimat wydarzenia nawiązywał do lat 90. – nie zabrakło neonowych świateł i kultowej muzyki, dzięki której parkiet był wypełniony tańczącymi gośćmi.

Klimatyczne lata 90. to czas, który wszyscy wspominamy z nostalgią. Kultowe imprezy, a na nich taneczna muzyka, dyskotekowe kule, migające światła i ultrafiolet. Tego doświadczyli goście wydarzenia, którzy oprócz zabawy mogli zobaczyć kolorowe buty MRK oraz nową kolekcję sportstyle marki 4F.

Buty MRK inspirowane są konstrukcją mostów, zwłaszcza mostu Mariinsky w Charkowie. Tak jak struktury nośne i rusztowania, projekt buta jest lekki i smukły, jednak każdy z jego elementów pełni precyzyjną funkcję. MRK występują w 9 wariantach kolorystycznych – 4 damskich i 5 męskich.

Wybieraj dokładnie to, czego potrzebujesz i używaj tak, jak chcesz: dla przyjemności, dla stylu, dla świetnego samopoczucia. Niech każdy twój krok pozostawia ślad. Dopełnij stylizację butami MRK.

253 komentarze

Możliwość dodawania komentarzy wyłączona

-->