Nominowana do Złotych Globów komedia „Palm Springs” od dzisiaj w kinach!

Już dziś do kin studyjnych wejdzie najgorętsza komedia tego roku. „Palm Springs” w reżyserii Maxa Barbakowa z Andym Sambergiem w roli głównej to idealny wybór na powrót do kina po dłuższej przerwie. I to nie tylko nasza opinia – obecnie film ma na portalu Filmweb średnią 7,0 od widzów i 7,1 od krytyków!

„Palm Springs”

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę”. „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Film już od dziś możecie oglądać w kinach w całej Polsce.

-->