Margaret ogłasza Maggie Vision Tour i zaprasza na jesienne koncerty!

Fot: Łukasz Jasiukowicz

Tydzień po premierze “Maggie Vision” – swojego najnowszego studyjnego albumu – Margaret ujawniła koncertowe plany na jesień. Ekskluzywna trasa Maggie Vision Tour odbędzie się w październiku 2021. Margaret zagra kolejno w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Sopocie i Warszawie. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów i poznaliśmy konkretne daty.

Margaret koncerty

Blisko dwa lata po premierze płyty Gaja Hornby, nominowanej do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop, Margaret wraca z nowym krążkiem “Maggie Vision”. Z jednej strony jest on wypadkową jej muzycznych fascynacji (hip-hop i nowoczesne brzmienia urban music) – z drugiej zaś koniecznością opowiedzenia o ważnych rzeczach, jakie ostatnio działy się w jej życiu i najbliższym otoczeniu. “To jest właściwie mój drugi debiut” – mówi o “Maggie Vision” Margaret. Album, nagrany po polsku i wypełniony brzmieniami urban music, to jak dotąd najodważniejsze dzieło w dorobku artystki.

Oficjalna trasa koncertowa Maggie Vision Tour będzie finalnie liczyć pięć przystanków. Bilety dostępne za pośrednictwem Going.

margaret koncerty

-->