LOVEHOLIC- płyta uzależniona od miłości

Miłość jest zbyt trudna by ją zrozumieć, ale na tyle pociągająco-piękna by chcieć jej doświadczać i o niej pisać – mówi Kasia Klimczyk.

LOVEHOLIC- czyli uzależniony od miłości, ten który kocha za bardzo i ten, kto potrzebuje miłości. Piękna płyta opowiada o momentach, samotności i uczuciach schowanych pod maską.
O sercu zabójcy, namiętności, o łapaniu spadających z nieba gwiazd, o aksamitnej nocy we włoskim ogrodzie, o lepszej osobie, o wypełnionych pożądaniem Loveholikach uciekających przed sztormem oraz o tym, że to jeszcze nie jest koniec.

LASS stworzyła płytę dojrzałą, starannie dopracowaną, a do tego prawdziwą. Za kształt całego materiału odpowiedzialna jest LASS, która napisała muzykę i teksty, a także odpowiada za produkcję albumu. Na płycie znajdują się dwie gościnne produkcje: „Nothing is over”(prod. Paweł Sęk) oraz „Dym Remix”(prod. Darek Podhajski).

Ten album ma dać poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia, poczucia że nie jesteśmy sami w tym wszystkim, potrzebujemy teraz takiej muzyki, świat potrzebuje miłości – podkreśla artystka.

Kasia Klimczyk to polska kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i producentka, tworząca alternatywny pop, łącząca kobiecą wrażliwość z nowoczesnymi narzędziami muzyki elektronicznej. Od kilkunastu lat zajmuje się działalnością artystyczną, muzyczną i filmową. Artystka mocno promuje polską muzykę na arenie międzynarodowej. Jej muzyka wybrzmiewała na rodzimych scenach, ale również na Słowacji, Litwie, Holandii czy nawet Korei Południowej i Nowym Jorku.

Zdjęcia: Materiały prasowe

-->