Lado w Mieście 2019 vol.2 – Koza + BNNT & Resina

Pora na kolejny koncert z cyklu Lado w Mieście, któremu w tym roku patronuje Aktivist. Po raz drugi w tym sezonie widzimy się w czwartek nad Wisłą!

W 2019 roku wakacyjne czwartkowe wieczory spędzimy na Placu Zabaw, oglądając koncerty przeróżnych wykonawców z Polski i reszty świata. W programie, tradycyjnie już, pełna rozpiętość stylistyczna i geograficzna — saharyjski rock, rosyjskie post techno, litewskie pieśni ludowe, chasydzki free jazz czy rap z Raszyna.

Podczas drugiego koncertu (4.07) Lado w Mieście 2019 zagrają:

Koza (specjalny performance)
„Koza to nowy Magik z Księgi Tajemniczej” – takie zdanie padło na jednym z forów internetowych, a Gazeta Wyborcza zachwycała się: „to nie rap uliczny, ale magiczny”. Dawno nie słyszeliśmy tak intensywnego, nasyconego metaforami materiału; nawet w singlowych „Stołach” padają nawiązania do Nietzschego i Davida Fostera Wallace’a. Młody raper (rocznik 2000) nagrał bardzo oryginalny debiut „Mystery Dungeon”, pełen skrajnych środków wyrazu, gdzie mieszają się bełkot, krzyk, wrzask, lament.

• BNNT (Resina) + BNNT (BNNT)
Czym jest BNNT?
To duet założony 11 lat temu w Poznaniu, który występował zarówno w klubach muzycznych, galeriach, teatrach, na dużych festiwalach jak i na ulicy. Nagrali dwie dość różne stylistycznie płyty i upierają się, że ich oprawa graficzna i literacka są równie istotne co muzyka. Unikają nazywania siebie muzykami i prezentują swoje występy między innymi w formach wielogodzinnych instalacji performatywnych. Tym razem nowym projektem zamierzają wywrócić jeszcze dwa pojęcia z zakresu muzyki rozrywkowej: ALBUM i ZESPÓŁ.

Wstęp na koncerty jest wolny.
Event fb

-->