Kolorádó – festiwal pod Budapesztem na sam początek wakacji

Fot: facebook.com/kurtvileofphilly

Sezon imprezowy za moment. My w poszukiwaniu nowych zajawek kierujemy się na południe. Ale nie do dalekiej Grecji czy Włoch tylko na tanie i dobrze skomunikowane Węgry. Szybka wyprawa do Budapesztu, winko nad Dunajem, a potem hops w autobus i po mniej więcej godzinie jesteśmy w podmiejskim lesie. Właśnie pod Budapesztem odbędzie się jeden z najciekawszych festiwali na tamtejszej imprezowej mapie.

Kurt Vile, Cocaine Pills, Femi Kuti, Yves Tumor, Ben Ufo czy Fenster. Do tego czołówka węgierskiej alternatywy, której przegląd znajdziecie w tegorocznym składzie festiwalu Kolorádó.

Kolorádó to imrpezka młoda, ale doskonale wpisująca się w panujące w naszej części kontynentu trendy. Zero spędu, zero golden circle, zero kolejek po piwo. Las, przyjazna atmosfera, wyluzowana ekipa. No i co jak co wybrać się na festiwal do kraju słynącego z wina…

Impreza odbędzie się pod Budapesztem w dniach 19-22 czerwca. W sam raz na wyprawę z okazji kolejnego długiego weekendu i początku wakacji. Czy można wyobrazić sobie lepszy start lata?

Pełen skład imprezy i informację o biletach znajdziecie TU.

-->